3D bludiště a lanový park Teplice

4/2019

Jak složité je dostat se přes hromadu rajčat? Dokážete balancovat na bonbónu či zubní pastě? Prolézali jste někdy dírou v čokoládě? ... Někoho chytají při návštěvě obchodního centra závratě, pro jiného to může být velké dobrodružství. V novém lanovém parku Teplice můžete zažít toto všechno dohromady.

Rádi se chytáme zajímavých nápadů i výzev a vybudování sportoviště na střeše obchodního centra mezi ně rozhodně patří. Lanový park Teplice, který jsme vytvořili, nese hned několik prvenství. Je jediným lanovým parkem situovaným na střeše budovy v celé ČR a je také naší první realizací s nosnou konstrukcí kompletně v oceli. V necelých 7 týdnech jsme dokázali na střechu obchodního centra dostat 45 tun oceli a sestavit velkou skládačku čítající více než 1800 dílků.

Lanový park Teplice jsme navrhli ze dvou částí tak, aby pokrylo co nejširší spektrum návštěvníků. Dětská trasa ve formě 3D bludiště je vhodná pro kohokoli od 3 let (s dozorem) bez nutnosti individuálního jištění. Rodinná trasa se 14 překážkami a 2 lanovkami ve výšce 6 m nad střechou pak starším nabízí zajímavou výzvu s pohodlným a bezpečným systémem průběžného samojištění.

Při návrhu překážek jsme se inspirovali samotným obchodním centrem – netradiční stylizace parku přivádí návštěvníky do různých oddělení (ovoce, sýry, drogerie apod.). Hravému pojetí překážek, které přímo vybízí k překonání, tu neodolají ani dospělí.

Lanový park Teplice s celoročním provozem skvěle využívá jinak obtížně využitelný prostor, celkově oživuje prostředí i nabídku služeb obchodního centra. Jeho umístění na střeše už z dálky láká návštěvníky, umocňuje prožitek z volného pohybu ve výšce a nabízí neotřelý pohled na město.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách