3D bludiště Funpark Most

06/2019

Portfolio našich unikátních projektů jsme rozšířili o areál 3D bludiště v Mostu. Na vrchol kopce Šibeník vás zveme za společnými zážitky i aktivní relaxací do aktuálně největšího 3D bludiště v ČR, na vyhlídkovou věž i dětské hřiště.

Zábavní areál se nachází v lesoparku uprostřed města, který je hojně navštěvovanou lokalitou rodinami s dětmi. Je proto navržen tak, aby nabízel zajímavé společné aktivity pro děti, dospělé i seniory. Hlavním prvkem areálu je 3D bludiště, jehož konstrukci tvoří 14 nosných dřevěných sloupů. Zavěšené lávky s různorodými překážkami tvoří mezi nimi spletitou trasu, na které přestupní domečky a propadla umožňují horizontální i vertikálni přechody. Rozmanitost a obtížnost překážek ve výšce 3,5 – 10 m nad okolním terénem je odstupňována jednotlivými patry a je vhodná pro návštěvníky všech věkových kategorií. Tato atrakce s 24 typy překážek ve třech výškových úrovních je v současnosti nějvětším 3D bludištěm v České republice.
Výškovou dominantu zábavního parku tvoří 25 m vysoká vyhlídková věž s ocelovou konstrukcí, točitým schodištěm a dřevěným opláštěním. Její čistý design a zkosená koruna celkově podtrhují přírodní ráz areálu a poskytují krásný výhled na město i okolní kopce Ressl, Široký vrch a Hněvín.
V centru areálu se nachází odpočinková zóna v podobě velké dřevěné platformy s venkovním posezením, prodejním kioskem a hygienickým zázemím. V její bezprostřední blízkosti je pak umístěno volně přístupné dětské hřiště s houpačkami a nízkými lanovými překážkami.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách