+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

Unikátní atrakce u jezera

11/2019

Jezdíte rádi na dovolenou? Hotelové resorty nápaditě rozšiřují nabídku zajímavých aktivit a originálních atrakcí pro své hosty. Jedna taková vznikla i v našem architektonickém ateliéru.
Pojďte nahlédnout...

Pro slovenský hotelový resort jsme navrhli unikátní atrakci tvořící ucelený soubor odpočinkových a herních ploch s dobrodružnými prvky - originální sestavu 3D bludiště se síťovou atrakcí, tunelem a skluzavkou. Atrakce je určena návštěvníkům všech věkových skupin s důrazem na rodiny s dětmi.
3D bludiště je plné zajímavých překážek, které lze překonávat různými způsoby. Rozvíjí obratnost, rychlost, důvtip a orientaci v prostoru. Navštěvníci zde navíc mohou plnit různé úkoly či soutěžit. Pro síťovou atrakci je typický volný pohyb ve výšce. Lze zde běhat, skákat, řádit nebo jen relaxovat. Hnízda domečků fungují nejen jako propojka mezi patry, ale i místo, kde lze umístit různorodé klidové herní prvky.
Součástí návrhu atrakce je i atraktivní tématická náplň, kterou je možné po určitém čase obměňovat či rozvíjet. Návštěvník si skrze poutavé téma vytvoří vztah k místu a rád se vrací. Vědomostní kvízy související s místní flórou či faunou nebo netradiční pohybové úkoly přirozeně motivují ke hře, vzdělávání i opakovaným návštěvám.

vizualizace návrhu
skica návrhu