+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

Podpořte nás v DSR 2022

07. 03. 2022 13:45

Líbí se vám naše stavby?
Hlasujte pro ně v anketě Dřevěná stavba roku 2022!

V letošním ročníku najdete hned 3 z našich projektů:
Chytrá venkovní učebna, která kromě zavírání škol v době covidové filištínsky řeší i sběr, čištění a využití dešťové vody. Dvě odlišné technologie čištění dešťovky zpřístupněné jako výukové programy jsou napojené na závlahový systém zelené stěny s hydroponiovým i substrátovým pěstitelstvím rostlin. A navíc - kdo by se nechtěl raději učit venku ;o) Naši Chytrou venkovní učebnu najdete v kategorii Velké dřevěné konstrukce – návrhy pod číslem 1. Tak nezapomeňte hlasovat!
Pro milovníky lesa, pohybu a dobrodružství jsme do ankety Dřevěná stavba roku 2022 přihlásili Lesní království. 3D bludiště s parádně dotaženou vizuální i obsahovou stránkou nadchne všechny - od vnoučat až po babičky. Pro 3D bludiště Lesní království v kategorii Velké dřevěné konstrukce – návrhy můžete hlasovat pod číslem 2.
Do třetice jedna realizace - má 4 nohy a dost roztomilý kukuč. Herní socha Panda z chomutovského ZOO parku je nepřehlédnutelná. Nejen svou velikostí, ale i v kategorii Velké dřevěné konstrukce – realizace je skutečný originál. Podpořte Hřiště Panda svým hlasem, má číslo 6.

Hlasovat můžete až do 23. března. Jako bonus můžete vyhrát dovolenou ve srubu v podhůří Orlických hor ;o) Pojďte do toho s námi!