+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

Návrh Ecozip zipline Bratislava

04/2021

Chcete si užít pořádnou jííízzzzzzzdu? V sedě, ve stoje nebo v závěsu? V našem návrhu na upgrade soukromého zábavního areálu pro slovenského investora najdete mnohem více...

Návrh vychází z požadavku na úpravy areálu z roku 2015, u kterého se změnou cílové skupiny vznikla potřeba obměny zaměření a skladby atrakcí. Ve studii jsme z části využili nosné sloupy stávajícího 3D bludiště pro instalaci nových zábavních prvků adrenalinového typu, a to ve 2 variantách. První představuje Ecozip zipline – 280 m dlouhý adrenalinový sjezd v jištěném sedáku na speciálně tvarované trubkové konstrukci. Přináší jedinečný zážitek nejen díky zatáčkám, ale i změnám jízdního gradientu.
Druhou verzi návrhu tvoří série 9 navazujících lanovek o celkové délce 141 m, která je tvořena zábavnými sjezdy s použitím rozličných typů podsedáků, sedáků, stupadel nebo držáků. Každý lanový sjezd je originální a k jeho překonání je potřeba zapojení jiných částí těla. Díky návratovému systému kladek a záchytným sítím je tato varianta atrakce zcela bezobslužná.
Prolétli byste se? Pro živější představu si můžete prohlédnout vizualizace:

vizualizace návrhu
vizualizace návrhu
vizualizace návrhu
vizualizace návrhu
vizualizace návrhu
vizualizace návrhu
vizualizace návrhu
vizualizace návrhu