+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

Návrh atrakce Mlokův svět

07/2019

Dali byste přednost žížalímu koktejlu nebo napínavé honičce? Mlok je originální charakter s vlastním příběhem a svéráznou povahu. Jeho dobrodružství doprovází návštěvníky doslova na každém kroku. Vítejte v Mlokově světě, který jsme navrhli v obci Čeladná.

Navržená atrakce je souborem relaxačních a herních ploch s dobrodružnými prvky, které umožní aktivní využití volného času pro celou rodinu. Při volbě tématu i celkového designu jsme se inspirovali lokálně volně žijícím mlokem skvrnitým.
Mlokův svět má podobu rozsáhlého a spletitého 3D bludiště s velkými síťovými plochami, kde si návštěvník může vychutnat volný pohyb mezi korunami vzrostlých stromů, jinde kopíruje členitý terén nebo se ocitá vysoko nad mýtinami. Vstup na atrakci je přes hlavní věž. Z prvního patra je přístupná nižší trasa 3D bludiště a velká síť. Z druhého patra věže se mohou návštěvníci vydat na vyšší trasu bludiště nebo na síť menší. Obě sítě a věž jsou vzájemně propojeny síťovými lávkami s překážkami. Třetí patro věže navíc přináší skvělé výhledy do okolí z otevřené plošiny. Pro výstup z atrakce lze využít kromě věže i tobogán či skluzavku.
Po celém areálu provází návštěvníky netradiční hrdina s poněkud svéráznou povahou. Jeho příběh, trampoty i radosti vtahují prostřednictvím tématických úkolů do hry. Mlokův svět si tak svým kouzlem získá opravdu všechny.

Takže co byste si dali? Žížalí koktejl nebo honičku? ;o)

maskot atrakce
skica atrakce Čeladná
skica atrakce Čeladná
skica atrakce Čeladná
mlok - maskot atrakce