+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

Lanové hřiště Výstaviště Praha

06/2019

Malé, nízké a přesto baví! Pro návštěvníky areálu Výstaviště Praha jsme vytvořili nový prostor pro aktivní odpočinek, zábavu i trénink pohybových schopností. V bezprostřední blízkosti výstavních pavilónů jsme postavili nízké lanové hřiště s lanovkou.

Celkem 11 lanových překážek tvoří dvě trasy různé obtížnosti. Na ty, kteří se odváží vyzkoušet své svaly, obratnost i rovnováhu, čekají na začátku delší trasy Zmije a Manévry. Po přeběhnutí Visuté lávky překonají Girlandy, Sloupky, Pavučinu a Kloboučky. Pro náročnější návštěvníky je zde kratší trasa se Zmijí, Ručkováním, Lanovým křížem a Příčkami.
Všechny lanové překážky jsou navrženy tak, aby je bylo možné zdolávat jednotlivě nebo v trase, samostatně nebo v týmu. Díky tomu mohou návštěvníci rozvíjet nejen své pohybové schopnosti, ale také týmovou spolupráci. Tato přirozená forma zdokonalování spolupráce hojně využívána zejména dětskými kolektivy.
Lanové hřiště na Výstavišti nabízí i další herní prvky, mezi které patří Mikádo (dřevěná prolézačka z akátových kuĺatin) a dvě šplhací plošiny. Pro ty, kteří mají rádi vítr ve vlasech a trochu adrenalinu, je součástí hřiště také samoobslužná lanovka.

Pokud byste měli dojem, že nízké lanové hřiště je jen pro malé, můžete se nechat vyvést z omylu například v Praze na Výstavišti. Přijďte si ověřit, že i jako dospělí si můžete hrát!

nízké lanové hřiště Praha Výstaviště
nízké lanové hřiště
nízké lanové hřiště
nízké lanové hřiště
dětské lanové hřiště
dětské hřiště
dětské hřiště Praha Výstaviště
hřiště Praha Výstaviště
dětské hřiště Výstaviště
nízké lanové hřiště Praha
dobrodružné hřiště
nízké lanové hřiště - studie
nízké lanové hřiště - studie