+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

Hřiště Panda červená

02/2022

Běžná hřiště vás už nelákají? My slovu originál dáváme nové rozměry ;o) Unikátní hřiště na míru jsme postavili pro ZOOpark Chomutov. Panda červená v nadživotní velikosti vás nadchne, přestože jste dětským hřištím už dávno odrostli.

Panda červená je originální 7 m dlouhá a 2,5 m vysoká dřevěná herní socha. Její konstrukce tvoří prolézačku, domeček, minilezecká stěnu a skluzavku v jednom. Díky své velikosti, proporční i barevné věrohodnosti je dokonalým lákadlem pro malé i velké návštěvníky.
Herní socha je navržená tak, aby bylo možné lézt po všech jejích částech. Je určena primárně pro menší děti, nosnost konstrukce ale umožňuje přístup i dospělým osobám. Pomocí chytů na zadních tlapách můžete vylézt na plošinu nad ocasem. Odtud je možné šplhat pandě po hřbetě anebo se protáhnout vnitřkem až do její hlavy. Otevřenými průzory budete pozorovat, jak taková šelma vidí okolní svět, a zpátky na zem se svezete skluzavkou v ocasní části.
Líbí? Přijeďte si užít naší pandu naživo! Chtěli byste taky něco takového? Postavíme vám na míru originální herní sochu přesně podle vašich představ!

Hřiště panda červená
panda červená
panda ZOOpark Chomutov
Hřiště panda červená
panda Chomutov
originální hřiště
herní socha panda
Hřiště panda
Panda ZOO Chomutov
Hřiště panda