+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

Dům na stromě – studie

12/2020

Máte rádi lesní klid, romantiku a dobrodružství? Chcete získat skutečný nadhled? V naší další studii vám představíme domeček na stromě, ve kterém najdete vše, co hledáte.

Zadáním klienta byl návrh rekreačního objektu, který nabídne nestandardní zážitek v klidném přírodním prostředí. Domeček je umístěný ve svahu a jeho tvar vychází z jednoduchého geometrického tvaru připomínajícího krystal obrůstající dřevem. V hlavní části interiéru najdete posezení, komfortní prostor pro práci a základní vaření. Vysoká prosklená čelní stěna zajišťuje přirozenou návaznost interiéru na terasu s krásným výhledem, kterou lze využít např. na grilování i umístění jednoduché sprchy. Zvýšením boční stěny vznikl v druhém patře domečku jednoduchý spací a úložný prostor. Přístup k domečku zajišťuje visutá lávka s mírným sklonem.
Domeček je určený pro 4 osoby, je vybaven také technickou místností a základním hygienickým zázemím. Může být využitelný k soukromým i komerčním účelům převážně v období od jara do podzimu. Nechali byste se zlákat?

domeček na stromě - návrh
domeček na stromě - návrh
domeček na stromě - skica