+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

Dětský herní areál - Bratislava

11/2015

Rozsáhlý dětský herní areál jsme stavěli od léta 2015 poblíž Bratislavy. 1. a 2. etapu jsme dokončili ještě v létě, 3. etapu na podzim.

Další unikátní stavba z naší dílny obsahuje přes dvacet nejrůznějších herních prvků, od maličkých houpaček až po dvoupatrové 3D bludiště.
Vysoká adrenalinová věž s nerezovým tobogánem je propojena s 3D bludištěm - lanový park se sítěmi ve dvou patrech, s 8 rozmanitými lanovými překážkami. Přes visutou lávku se dál dostaneme do domečku na stromech a z domečku na stezku v korunách stromů. Stezka korunami stromů vede přes několik přestupních plošin, je tvořena pevnou pochozí dřevěnou lávkou a ze všech stran chráněna ochrannými sítěmi. Můžeme projít až na druhou stranu areálu nad hlavami ostatních návštěvníků do síťové prolézačky "Hnízdiště".

Hnízdiště společně se Síťovým bludištěm jsou jedním z našich síťových herních prvků. Jde o síťové prolézačky ve stromech s možností v sítích skákat, běhat nebo jen relaxovat. Síťové herní prvky jsou bezpečné, vhodné pro všechny cílové skupiny a nikdy se neokoukají.
Celý areál je doplněn vyhlídkovou plošinou, aby i rodiče mohli být v centru dění.