+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

3D bludiště v Dubici

05/2018

Atrakce rekreačního areálu v Dubici u České Lípy jsme rozšířili o zcela unikátní 3D bludištědětským hřištěm. Malé i velké návštěvníky zde čekají nové zážitky, zajímavé výzvy i příjemný odpočinek.

Přírodní volnočasový areál na území bývalé pískovny nás svou rozsáhlou vodní plochou v otevřeném prostoru inspiroval k originálnímu designovému zpracování návrhu stavby. 3D bludiště s kapacitou až 100 návštěvníků má lineární půdorys a je umístěno na 4 dřevěných sloupech. Přestupní domečky na nich umístěné mají opláštění symbolizující lodní plachty.
Přístup zajišťuje uzamykatelné točité schodiště s možností dodatečného umístění vstupního turniketu. Vlastní atrakce nabízí návštěvníkům netradiční výzvu v podobě 8 spletitých lanových překážek ve třech výškových úrovních. Zavěšené lávky a domečky umožňující vertikální pohyb doplňuje závěru točitý tobogán z nejvyššího patra.

V prostoru pod 3D bludištěm jsme pro děti od 3 let vytvořili také nízký lanový park, domeček se skluzavkou a dřevěnou prolézačku „Mikado“ z akátových kulatin, které v areálu vhodně rozšiřují zúženou nabídku herních atrakcí pro nejmenší.

Přijďte si do Dubice prožít radost z volného pohybu, dobrodružství i vítr ve vlasech ve výšce 9 m nad okolním terénem. Fotogalerie či studie naší stavby vám zde nabízí alespoň malý náhled...

Dubice - celkový pohled
Dubice - 1.patro
3D bludiště Dubice
Dubice - domeček se skluzavkou
Dubice - hradby
Dubice - girlandy
Dubice - had
Dubice - prales
Dubice - propasti
Dubice - rybářská
Dubice - tlapky
Dubice - vstup
Dubice - dětské hřiště
Dubice - otevření
Dubice - mikado
Dubice - 3D bludiště