+421 918 642 008 novysedlak@unipark.sk kontakt

3D bludiště v Aquaparku

04/2019

„Tati, jak mluví velryby?“ „A to jsem plankton, když mě spolkla?“
Pro Aquapark Olomouc jsme vytvořili návrh 3D bludiště, ve kterém se návštěvníci mohou bezpečně vydat na rozbouřené moře, proplout bublinami, podívat se do žaludku velryby, kde se třeba i něco naučí...

Návrh atrakce navazuje na námořnickou tématiku, do které je celý areál Aquaparku Olomouc laděný. Domečky 3D bludiště, kotvené na stávajících sloupech, jsou propojeny lávkami s různorodými překážkami. Děti se při svém dobrodružství ve čtyřmetrové výšce mohou přeběhnout po ráhně lodi, proniknout skrze bublinový vír, aby se následně vymotaly z námořnické sítě. Při zdolávání vlnobití, bójek a mořských chaluh se nechají spolknout velrybou a podívají se na okolní svět skrz její otevřenou tlamu. Domeček ve tvaru velryby představuje hlavní motivační prvek atrakce a je navržen s možností instalace nejrůznějších audiovizuálních a interaktivních prvků - hry rozšiřující povědomí o mořském světě, audioprojekce skutečných zvuků velryb a jiných mořských tvorů, fotoaparát pro pořízení vlastních fotografií ve velrybím chřtánu apod.
Hlavní cílovou skupinou tohoto 3D bludiště jsou děti ve věku 7 – 15 let. Do mořského dobrodružství ve výškách by se však mohli celoročně vrhat i odhodlaní tříletí plavčíci či dospělí.

Lákalo by vás to? Výborně, posádko, tak vzhůru na palubu!

návrh 3D bludiště
návrh 3D bludiště