Sportovně zábavní fit věž

10/2019

Co si představíte, když se řekne originální workout? Odložte zaběhlé představy a nedržte se při zemi. Pro soukromého investora jsme navrhli a postavili unikátní fit věž, kde písmeno W znamená rozhodně více než jen workout...

Zadáním klienta bylo vytvořit návrh sportovně zábavní věže v krajinářské části soukromé zahrady, která by obsahovala především prvky workoutu. Vytvořili jsme originální stavbu, která skýtá až překvapivé množství zajímavých alternativ pro trénink, adrenalinové zážitky i zábavu.
Konstrukce věže opticky vytváří písmeno W (= workout), jehož šikmé plochy jsou základem pro boulderovací stěny s různým náklonem. Součástí věže jsou klasické cvičební prvky – dvě hrazdy, krátké a dlouhé ručkování, kolíkování, šikmá lavička, rybí schůdky a boxovací pytel. Dodatečně mohou být zavěšeny také kruhy, TRX lana aj. Samostatně jsou pak umístěna bradla a slack line.
Ve výšce 4 m je na konstrukci věže umístěna horizontální plošina tvořící strop a zároveň startovní můstek pro 30 m dlouhou lanovku. Přístup na plošinu umožňují další tři tréninkové prvky – lanový žebřík, tyč na šplh či lanová síť. Kromě sportovního využití slouží fit věž také jako vyhlídka do zahrady a navazující krajiny. Z horní plošiny se lze prostřednictvím lanové lávky dostat až do výšky 6 m, kde na odvážné čeká kromě krásného výhledu i další atrakce – big swing.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel Sro, vložka 37748/P
Mgr. Vladislav Novýsedlák
+421 918 642 008
info@unipark.sk
Adresa kanceláře
Slavkovská 699
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách