Lesní hřiště na Cestě drahokamů

7/2020

Nechte se okouzlit pestrostí vzácných akvamarínů. Další z našich originálních lesních hřišť vyrostlo na východním okraji města Písek. Procházku po Cestě drahokamů si díky tomu můžete zpestřit třeba přelézáním Diamantu nebo vyhlídkou ze střechy krystalového domečku.

Lesní hřiště je rozšířením naučné stezky Cesta drahokamů, která odkazuje na výskyt nerostných nalezišť v okolí Písku. Kromě živců a křemenů se zde v minulosti vyskytovaly také naleziště minerálů drahokamové kvality, krystalů akvamarínu a zlatého berylu. Jejich barevnost a krystalové tvary jsme otiskli do skladby herních prvků i vizuální podoby hřiště pro děti od 3 do 15 let.
Na trase 10 nízkých lanových překážek si můžete potrénovat svou obratnost, ale i vynalézavost při jejich překonávání. V centru naleznete domeček ve tvaru zkosených krystalů, který svou rozmanitostí přímo vybízí k volné hře a schovávání. Součástí lesního hřiště jsou i dřevěná přelézací střecha a balanční špalky.

Téma vzácných kamenů propojuje lesní hřiště s naší další, bezprostředně sousedící atrakcí pro větší dobrodruhy – nezapomeňte na Cestě drahokamů vyzkoušet také krystaly inspirované 3D bludiště.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel Sro, vložka 37748/P
Mgr. Vladislav Novýsedlák
+421 918 642 008
info@unipark.sk
Adresa kanceláře
Slavkovská 699
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách