Dobrodružné hřiště Halda Brno

9/2018

Projekt dobrodružného hřiště vznikl v rámci rekultivace okolí sídliště v Brně-Medlánkách. Dětské hřiště, petanque a venkovní posilovnu, které se v dané lokalitě nachází, jsme doplnili o chybějící prostor pro aktivní vyžití dětí ve věku 6-12 let. Hřiště je navrženo tak, aby přirozeně vybízelo náročnou věkovou skupinu k trávení volného času ve venkovním prostředí a rozvíjelo jejich pohybové dovedností včetně reálných sociálních kontaktů.

Umístění stavby i její podoba už z dálky lákají k návštěvě. Hřiště je dominantou terénní vyvýšeniny tvořené umělou navážkou hlušiny. Vlastní tvar pak připomíná tvrz, která se skládá ze tří věží propojených lávkami s různorodými překážkami. Konstrukce stavby je navržena s možností případného rozšíření o další prvky jako jsou např. skluzavky, nízký lanový park či prolézačky.
Návrh pracuje s širokým spektrem nároků a pohybových schopností cílové věkové skupiny. Překážky, které svou obtížností na první pohled odpovídají spíše mladším dětem, mohou být velkou výzvou i pro starší, pokud zapojí fantazii. Zkuste s dětmi „dobýt“ dobrodružné hřiště Halda se zavázanýma očima nebo třeba po setmění s čelovkami. Společné dobrodružství a zážitky možná překvapí i vás!

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel Sro, vložka 37748/P
Mgr. Vladislav Novýsedlák
+421 918 642 008
info@unipark.sk
Adresa kanceláře
Slavkovská 699
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách