Sportovně zábavní fit věž

10/2019

Co si představíte, když se řekne originální workout? Odložte zaběhlé představy a nedržte se při zemi. Pro soukromého investora jsme navrhli a postavili unikátní fit věž, kde písmeno W znamená rozhodně více než jen workout...

Zadáním klienta bylo vytvořit návrh sportovně zábavní věže v krajinářské části soukromé zahrady, která by obsahovala především prvky workoutu. Vytvořili jsme originální stavbu, která skýtá až překvapivé množství zajímavých alternativ pro trénink, adrenalinové zážitky i zábavu.
Konstrukce věže opticky vytváří písmeno W (= workout), jehož šikmé plochy jsou základem pro boulderovací stěny s různým náklonem. Součástí věže jsou klasické cvičební prvky – dvě hrazdy, krátké a dlouhé ručkování, kolíkování, šikmá lavička, rybí schůdky a boxovací pytel. Dodatečně mohou být zavěšeny také kruhy, TRX lana aj. Samostatně jsou pak umístěna bradla a slack line.
Ve výšce 4 m je na konstrukci věže umístěna horizontální plošina tvořící strop a zároveň startovní můstek pro 30 m dlouhou lanovku. Přístup na plošinu umožňují další tři tréninkové prvky – lanový žebřík, tyč na šplh či lanová síť. Kromě sportovního využití slouží fit věž také jako vyhlídka do zahrady a navazující krajiny. Z horní plošiny se lze prostřednictvím lanové lávky dostat až do výšky 6 m, kde na odvážné čeká kromě krásného výhledu i další atrakcebig swing.

Nechte své starosti na nás!

Neostýchejte se zeptat, rádi vám poradíme.
Kontaktní formulář CZ

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Family parks, s.r.o.
Sladkovského 13
612 00 Brno
Česká republika

IČ: 05704391 | DIČ: CZ05704391

Vedená u Krajského soudu v Brně, značka C 97472
Obchodní oddělení
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Adresa kanceláře
Životského 15
615 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách