Pirátské lesní hřiště Lesná

6/2023

Co je za duhou? Kouzelný svět dětské fantazie a dobrodružství! Pokud v neklidných vodách lesoparku v Brně na Lesné vyšplháte po duze, ocitnete se na palubě pirátského škuneru. Napněte plachty, dobrodružná plavba právě začíná!

Návrh lesního hřiště vznikl v našem ateliéru na základě požadavku obyvatel brněnské městské části Lesná na rozšíření možností aktivního vyžití malých dětí v dané lokalitě. V lesoparku doposud chyběly atraktivní cíle, které by vhodně podpořily přírodní ráz kulturní krajiny i jeho návštěvnost.  

Dětské hřiště bylo navrženo primárně pro děti do 10 let. Centrálně umístěné prvky workoutu však mohou aktivně využívat i starší děti včetně dospělých. Bez rozdílu věku jsou k dispozici také nízké a balanční překážky. Přilehlý přírodní svah se stal základem pro dlouhou zahnutou skluzavku. V nejvýchodnější části hřiště je umístěna originální pirátská rozhledna s herními prvky podporujícími stylizaci i aktivní hru dětí (kukátko, hra najdi piráty v okolí a další).

Lesní hřiště svým charakterem přirozeně zapadá do okolí. Jeho stylizace a výtvarné detaily ho příjemně oživují a lákají návštěvníky k aktivnímu užívání. 

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách