Pirátské lesní hřiště Lesná

6/2023

Co je za duhou? Kouzelný svět dětské fantazie a dobrodružství! Pokud v neklidných vodách lesoparku v Brně na Lesné vyšplháte po duze, ocitnete se na palubě pirátského škuneru. Napněte plachty, dobrodružná plavba právě začíná!

Návrh lesního hřiště vznikl v našem ateliéru na základě požadavku obyvatel brněnské městské části Lesná na rozšíření možností aktivního vyžití malých dětí v dané lokalitě. V lesoparku doposud chyběly atraktivní cíle, které by vhodně podpořily přírodní ráz kulturní krajiny i jeho návštěvnost.  

Dětské hřiště bylo navrženo primárně pro děti do 10 let. Centrálně umístěné prvky workoutu však mohou aktivně využívat i starší děti včetně dospělých. Bez rozdílu věku jsou k dispozici také nízké a balanční překážky. Přilehlý přírodní svah se stal základem pro dlouhou zahnutou skluzavku. V nejvýchodnější části hřiště je umístěna originální pirátská rozhledna s herními prvky podporujícími stylizaci i aktivní hru dětí (kukátko, hra najdi piráty v okolí a další).

Lesní hřiště svým charakterem přirozeně zapadá do okolí. Jeho stylizace a výtvarné detaily ho příjemně oživují a lákají návštěvníky k aktivnímu užívání. 

Nechte své starosti na nás!

Neostýchejte se zeptat, rádi vám poradíme.
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Family parks, s.r.o.
Sladkovského 13
612 00 Brno
Česká republika

IČ: 05704391 | DIČ: CZ05704391

Vedená u Krajského soudu v Brně, značka C 97472
Obchodní oddělení
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Adresa kanceláře
Životského 15
615 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách