Námořnické hřiště Most

02/2023

Pojďte se s námi vydat na dobrodružnou suchozemskou plavbu světem hry a fantazie. U jezera Most jsme dokončili námořnické hřiště pro všechny malé plavčíky a piráty.

Originální hřiště u jezera Most je inspirované námořnickou tematikou, která skvěle doplňuje prostředí umělé pláže rekreační oblasti u jezera. Má podobu ztroskotané lodi na písečné pláži s nízkými lanovými překážkami, balančními špalky a dalšími herními prvky, které připomínají části lodi a její vybavení. Na hřišti najdete mj. skluzavku, boulderovací stěnu, strážní koš nebo lodní telefon. Hlavní dominantu hřiště tvoří maják s vyhlídkou a tobogánem spojený s lodí visutou lávkou.
Na dětské hřiště navazuje námořnická balanční stezka s workoutovým hřištěm, kde si bez ohledu na nepřítomnost moře mohou trénovat rovnováhu a schopnost udržet se na palubě také teenageři i dospělí. Námořnické téma je podtrženo skladbou prvků i krásným výtvarným zpracováním, díky kterému hřiště společně s balanční stezkou tvoří vizuálně přitažlivý herní celek lákající malé i velké.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách