Lesní hřiště na Cestě drahokamů

7/2020

Nechte se okouzlit pestrostí vzácných akvamarínů. Další z našich originálních lesních hřišť vyrostlo na východním okraji města Písek. Procházku po Cestě drahokamů si díky tomu můžete zpestřit třeba přelézáním Diamantu nebo vyhlídkou ze střechy krystalového domečku.

Lesní hřiště je rozšířením naučné stezky Cesta drahokamů, která odkazuje na výskyt nerostných nalezišť v okolí Písku. Kromě živců a křemenů se zde v minulosti vyskytovaly také naleziště minerálů drahokamové kvality, krystalů akvamarínu a zlatého berylu. Jejich barevnost a krystalové tvary jsme otiskli do skladby herních prvků i vizuální podoby hřiště pro děti od 3 do 15 let.
Na trase 10 nízkých lanových překážek si můžete potrénovat svou obratnost, ale i vynalézavost při jejich překonávání. V centru naleznete domeček ve tvaru zkosených krystalů, který svou rozmanitostí přímo vybízí k volné hře a schovávání. Součástí lesního hřiště jsou i dřevěná přelézací střecha a balanční špalky.

Téma vzácných kamenů propojuje lesní hřiště s naší další, bezprostředně sousedící atrakcí pro větší dobrodruhy – nezapomeňte na Cestě drahokamů vyzkoušet také krystaly inspirované 3D bludiště.

Nechte své starosti na nás!

Neostýchejte se zeptat, rádi vám poradíme.
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Family parks, s.r.o.
Sladkovského 13
612 00 Brno
Česká republika

IČ: 05704391 | DIČ: CZ05704391

Vedená u Krajského soudu v Brně, značka C 97472
Obchodní oddělení
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Adresa kanceláře
Životského 15
615 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách