Lanové hřiště Výstaviště Praha

6/2019

Malé, nízké a přesto baví! Pro návštěvníky areálu Výstaviště Praha jsme vytvořili nový prostor pro aktivní odpočinek, zábavu i trénink pohybových schopností. V bezprostřední blízkosti výstavních pavilónů jsme postavili nízké lanové hřiště s lanovkou.

Celkem 11 lanových překážek tvoří dvě trasy různé obtížnosti. Na ty, kteří se odváží vyzkoušet své svaly, obratnost i rovnováhu, čekají na začátku delší trasy Zmije a Manévry. Po přeběhnutí Visuté lávky překonají Girlandy, Sloupky, Pavučinu a Kloboučky. Pro náročnější návštěvníky je zde kratší trasa se Zmijí, Ručkováním, Lanovým křížem a Příčkami.
Všechny lanové překážky jsou navrženy tak, aby je bylo možné zdolávat jednotlivě nebo v trase, samostatně nebo v týmu. Díky tomu mohou návštěvníci rozvíjet nejen své pohybové schopnosti, ale také týmovou spolupráci. Tato přirozená forma zdokonalování spolupráce hojně využívána zejména dětskými kolektivy.
Lanové hřiště na Výstavišti nabízí i další herní prvky, mezi které patří Mikádo (dřevěná prolézačka z akátových kuĺatin) a dvě šplhací plošiny. Pro ty, kteří mají rádi vítr ve vlasech a trochu adrenalinu, je součástí hřiště také samoobslužná lanovka.

Pokud byste měli dojem, že nízké lanové hřiště je jen pro malé, můžete se nechat vyvést z omylu například v Praze na Výstavišti. Přijďte si ověřit, že i jako dospělí si můžete hrát!

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách