Lanové hřiště Výstaviště Praha

6/2019

Malé, nízké a přesto baví! Pro návštěvníky areálu Výstaviště Praha jsme vytvořili nový prostor pro aktivní odpočinek, zábavu i trénink pohybových schopností. V bezprostřední blízkosti výstavních pavilónů jsme postavili nízké lanové hřiště s lanovkou.

Celkem 11 lanových překážek tvoří dvě trasy různé obtížnosti. Na ty, kteří se odváží vyzkoušet své svaly, obratnost i rovnováhu, čekají na začátku delší trasy Zmije a Manévry. Po přeběhnutí Visuté lávky překonají Girlandy, Sloupky, Pavučinu a Kloboučky. Pro náročnější návštěvníky je zde kratší trasa se Zmijí, Ručkováním, Lanovým křížem a Příčkami.
Všechny lanové překážky jsou navrženy tak, aby je bylo možné zdolávat jednotlivě nebo v trase, samostatně nebo v týmu. Díky tomu mohou návštěvníci rozvíjet nejen své pohybové schopnosti, ale také týmovou spolupráci. Tato přirozená forma zdokonalování spolupráce hojně využívána zejména dětskými kolektivy.
Lanové hřiště na Výstavišti nabízí i další herní prvky, mezi které patří Mikádo (dřevěná prolézačka z akátových kuĺatin) a dvě šplhací plošiny. Pro ty, kteří mají rádi vítr ve vlasech a trochu adrenalinu, je součástí hřiště také samoobslužná lanovka.

Pokud byste měli dojem, že nízké lanové hřiště je jen pro malé, můžete se nechat vyvést z omylu například v Praze na Výstavišti. Přijďte si ověřit, že i jako dospělí si můžete hrát!

Nechte své starosti na nás!

Neostýchejte se zeptat, rádi vám poradíme.
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Family parks, s.r.o.
Sladkovského 13
612 00 Brno
Česká republika

IČ: 05704391 | DIČ: CZ05704391

Vedená u Krajského soudu v Brně, značka C 97472
Obchodní oddělení
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Adresa kanceláře
Životského 15
615 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách