Dračí hřiště

7/2018

Venkovní dětskou zónu jsme zrealizovali pro zážitkový a hotelový komplex Park Sportu Hrubá voda. I přesto, že byl prostor vymezený na jedné straně řekou a na druhé ochranným pásmem elektrického vedení, podařilo se nám vytvořit prostornou plochu pro hru, zábavu a rozvoj dětí.

Hlavní dominantou, která dala název samotnému dětskému hřišti, je prolézačka v podobě draka. Další součástí je stezka z balančních špalků a zavěšených kladin, herní skrýš v koruně stromů nebo nízká lanová prolézačka. Umístili jsme zde i spousta menších a interaktivních herních prvků, jako jsou prosévací sítka, váhy, mlýnky, korýtka nebo bagry.
Celá hrací zóna funguje jako jedno velké pískoviště, které plní zároveň funkci bezpečnostní povrchové vrstvy. Hrací plochu pískového hřiště vymezují betonové kořeny. Část z nich jsme opatřili sedacími prvky a slouží hlavně k odpočinku rodičů. Po jiných lze lézt, prolézat je nebo na nich závodit s autíčky, pro které jsme na povrchu kořenů vymodelovali speciální jízdní cestičky. Při vstupu do hrací zóny jsou kořeny ozdobené kamennou mozaikou, která je naší designovou specialitou.
V horkých letních měsících je část hřiště navíc chráněné stínící plachtou.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách