Dobrodružné hřiště Halda Brno

9/2018

Projekt dobrodružného hřiště vznikl v rámci rekultivace okolí sídliště v Brně-Medlánkách. Dětské hřiště, petanque a venkovní posilovnu, které se v dané lokalitě nachází, jsme doplnili o chybějící prostor pro aktivní vyžití dětí ve věku 6-12 let. Hřiště je navrženo tak, aby přirozeně vybízelo náročnou věkovou skupinu k trávení volného času ve venkovním prostředí a rozvíjelo jejich pohybové dovedností včetně reálných sociálních kontaktů.

Umístění stavby i její podoba už z dálky lákají k návštěvě. Hřiště je dominantou terénní vyvýšeniny tvořené umělou navážkou hlušiny. Vlastní tvar pak připomíná tvrz, která se skládá ze tří věží propojených lávkami s různorodými překážkami. Konstrukce stavby je navržena s možností případného rozšíření o další prvky jako jsou např. skluzavky, nízký lanový park či prolézačky.
Návrh pracuje s širokým spektrem nároků a pohybových schopností cílové věkové skupiny. Překážky, které svou obtížností na první pohled odpovídají spíše mladším dětem, mohou být velkou výzvou i pro starší, pokud zapojí fantazii. Zkuste s dětmi „dobýt“ dobrodružné hřiště Halda se zavázanýma očima nebo třeba po setmění s čelovkami. Společné dobrodružství a zážitky možná překvapí i vás!

Nechte své starosti na nás!

Neostýchejte se zeptat, rádi vám poradíme.
Kontaktní formulář CZ

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Family parks, s.r.o.
Sladkovského 13
612 00 Brno
Česká republika

IČ: 05704391 | DIČ: CZ05704391

Vedená u Krajského soudu v Brně, značka C 97472
Obchodní oddělení
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Adresa kanceláře
Životského 15
615 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách