Dobrodružné hřiště Halda Brno

9/2018

Projekt dobrodružného hřiště vznikl v rámci rekultivace okolí sídliště v Brně-Medlánkách. Dětské hřiště, petanque a venkovní posilovnu, které se v dané lokalitě nachází, jsme doplnili o chybějící prostor pro aktivní vyžití dětí ve věku 6-12 let. Hřiště je navrženo tak, aby přirozeně vybízelo náročnou věkovou skupinu k trávení volného času ve venkovním prostředí a rozvíjelo jejich pohybové dovedností včetně reálných sociálních kontaktů.

Umístění stavby i její podoba už z dálky lákají k návštěvě. Hřiště je dominantou terénní vyvýšeniny tvořené umělou navážkou hlušiny. Vlastní tvar pak připomíná tvrz, která se skládá ze tří věží propojených lávkami s různorodými překážkami. Konstrukce stavby je navržena s možností případného rozšíření o další prvky jako jsou např. skluzavky, nízký lanový park či prolézačky.
Návrh pracuje s širokým spektrem nároků a pohybových schopností cílové věkové skupiny. Překážky, které svou obtížností na první pohled odpovídají spíše mladším dětem, mohou být velkou výzvou i pro starší, pokud zapojí fantazii. Zkuste s dětmi „dobýt“ dobrodružné hřiště Halda se zavázanýma očima nebo třeba po setmění s čelovkami. Společné dobrodružství a zážitky možná překvapí i vás!

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách