Dětské hřiště u Prahy

4/2023

Rodinný areál s dětským hřištěm u Prahy láká k aktivnímu trávení volného času pod širým nebem všechny věkové kategorie. Je koncepčně rozdělen do několika zón, jejichž skladba a zpracování částečně reflektuje blízkou chráněnou lokalitu Kulivá hora. Vyberte si aktivitu podle svého gusta!

Dominantu parku tvoří lezecká atrakce se třemi ocelovými oblouky a prostorovou sítí sahající až do výšky 4 m nad terénem. Ta představuje Kulivou horu, v jejímž ‘předhůří’ se nachází ‘les’ v podobě prolézačky z akátových kulatin, lan a relaxačních sítí. Malou ‘Kulivou horu’ (téměř doslova) najdete i na hřišti pro nejmenší. Kopec se skluzavkou a kuličkovou dráhou odkazuje na lokálně se vyskytující největší lasicovitou šelmu u nás – jezevce lesního.

Rodinný areál Pod Kulivou horou nabízí různorodé aktivity také teenagerům a dospělým. V jižní části se nachází okruh nízkých lanových a balančních překážek, v severní pak fitness zóna se třemi cvičebními sestavami. Součástí parku jsou dále relaxační zóna s altánem, lavičkami, relaxačními lehátky, houpací sítí, piknikovými stoly a grilovištěm. Aktivnější návštěvníci mohou využít asfaltový okruh pro jízdu na kolech, koloběžkách i odrážedlech, lanovku či pingpongové stoly. Areál doplňuje vhodný mobiliář (stojany na kola, koše, pítko a další).

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách