Dětské hřiště Pirátská loď

8/2018

Malebná lokalita v těsné blízkosti rybníka, městského koupaliště a mlýnského náhonu nás inspirovala k návrhu a realizaci venkovního hřiště v námořnickém duchu. Postavili jsme další unikátní dětské hřiště, tentokrát v Kojetíně na Kroměřížsku.

Hřiště má podobu ztroskotané lodi, kterou jsme rozdělili do několika tematických částí. Přední část lodi je určená hlavně menším dětem. Do střední a zadní části jsme zakomponovali spoustu lanových žebříků a lávek, které si užijí naopak děti starší. V okolí lodi je umístěno několik nízkých lanových překážek, balančních špalků a dalších herních prvků, které připomínají část lodního vybavení. Hlavní dominantou je osmiúhelníková věž v podobě majáku s vyhlídkou a tobogánem. Vnitřek majáku tvoří lanová prostorová síť, která slouží k výstupu nahoru na vyhlídku. Maják je spojený lávkou se zadní částí lodi a je přístupný také přízemními otvory v úrovni terénu.
Hřiště je veřejnosti přístupné celoročně, je bezobslužné a postavené z materiálů, které disponují dlouhou životností a jsou odolné proti vandalismu.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách