Dětské hřiště Pirátská loď

8/2018

Malebná lokalita v těsné blízkosti rybníka, městského koupaliště a mlýnského náhonu nás inspirovala k návrhu a realizaci venkovního hřiště v námořnickém duchu. Postavili jsme další unikátní dětské hřiště, tentokrát v Kojetíně na Kroměřížsku.

Hřiště má podobu ztroskotané lodi, kterou jsme rozdělili do několika tematických částí. Přední část lodi je určená hlavně menším dětem. Do střední a zadní části jsme zakomponovali spoustu lanových žebříků a lávek, které si užijí naopak děti starší. V okolí lodi je umístěno několik nízkých lanových překážek, balančních špalků a dalších herních prvků, které připomínají část lodního vybavení. Hlavní dominantou je osmiúhelníková věž v podobě majáku s vyhlídkou a tobogánem. Vnitřek majáku tvoří lanová prostorová síť, která slouží k výstupu nahoru na vyhlídku. Maják je spojený lávkou se zadní částí lodi a je přístupný také přízemními otvory v úrovni terénu.
Hřiště je veřejnosti přístupné celoročně, je bezobslužné a postavené z materiálů, které disponují dlouhou životností a jsou odolné proti vandalismu.

Nechte své starosti na nás!

Neostýchejte se zeptat, rádi vám poradíme.
Kontaktní formulář CZ

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Family parks, s.r.o.
Sladkovského 13
612 00 Brno
Česká republika

IČ: 05704391 | DIČ: CZ05704391

Vedená u Krajského soudu v Brně, značka C 97472
Obchodní oddělení
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Adresa kanceláře
Životského 15
615 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách