Volnočasové centrum Panský dvůr Telč

5/2015

Máme první drytoolingový park v ČR! Jedinečný projekt vyrostl v posledním roce na Panském dvoře v Telči. A my jsme mohli být u toho, abychom naplnili dvě původně zemědělské budovy sportovními, herními a adrenalinovými prvky pro děti a dospělé. Vzniklo tak unikátní Lezecké a Volnočasové centrum.

Celý projekt byl pro nás velkou výzvou a jsme opravdu pyšní, že jsme mohli být u zrodu prvního drytoolingového parku v ČR!

Drytooling ve své původní podstatě je speciální horolezecká disciplína, kdy se k postupu používají cepíny a mačky. Leze se po umělé stěně nebo skále nebo i jiných speciálních konstrukcích. Ve světě má drytooling jako sport již dlouhou historii a naši republiku v posledních letech proslavila na mezinárodních závodech Lucie Hrozová. Drytoolingový park v našem podání je unikátní kombinací lanových překážek a drytoolingu. Nabízí v jednom balíčku nevšední zábavu, adrenalin i pořádnou výzvu a vytváří tak prostor pro sportovní vyžití teenagerů i dospělých.
V dalších částech Lezeckého centra najdeme pár vysokých lanových překážek a klasickou lezeckou stěnu výšky 11m.

Volnočasové centrum pro děti od 3 do 12 let zabírá přízemí budovy č.5. Pro děti je připraveno víc než 15 rozmanitých herních prvků a pro rodiče zase příjemné posezení, které sousedí z přilehlou kavárnou.

Nechte své starosti na nás!

Neostýchejte se zeptat, rádi vám poradíme.
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Family parks, s.r.o.
Sladkovského 13
612 00 Brno
Česká republika

IČ: 05704391 | DIČ: CZ05704391

Vedená u Krajského soudu v Brně, značka C 97472
Obchodní oddělení
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Adresa kanceláře
Životského 15
615 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách