Volnočasové centrum Panský dvůr Telč

5/2015

Máme první drytoolingový park v ČR! Jedinečný projekt vyrostl v posledním roce na Panském dvoře v Telči. A my jsme mohli být u toho, abychom naplnili dvě původně zemědělské budovy sportovními, herními a adrenalinovými prvky pro děti a dospělé. Vzniklo tak unikátní Lezecké a Volnočasové centrum.

Celý projekt byl pro nás velkou výzvou a jsme opravdu pyšní, že jsme mohli být u zrodu prvního drytoolingového parku v ČR!

Drytooling ve své původní podstatě je speciální horolezecká disciplína, kdy se k postupu používají cepíny a mačky. Leze se po umělé stěně nebo skále nebo i jiných speciálních konstrukcích. Ve světě má drytooling jako sport již dlouhou historii a naši republiku v posledních letech proslavila na mezinárodních závodech Lucie Hrozová. Drytoolingový park v našem podání je unikátní kombinací lanových překážek a drytoolingu. Nabízí v jednom balíčku nevšední zábavu, adrenalin i pořádnou výzvu a vytváří tak prostor pro sportovní vyžití teenagerů i dospělých.
V dalších částech Lezeckého centra najdeme pár vysokých lanových překážek a klasickou lezeckou stěnu výšky 11m.

Volnočasové centrum pro děti od 3 do 12 let zabírá přízemí budovy č.5. Pro děti je připraveno víc než 15 rozmanitých herních prvků a pro rodiče zase příjemné posezení, které sousedí z přilehlou kavárnou.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách