Přírodní lanové centrum Sv. Linhart

4/2013

Budování lanového centra na Linhartu v Karlových Varech začalo v zimě 2012 velkolepou studií s několika trasami, dobrodružnou věží a trenažerem. Od té doby se lanové centrum každoročně rozšiřovalo o novou atrakci. V současnosti je jedním z nejnavštěvovanějších lanových center v ČR.

Pro lanové centrum ve sv. Linhartu u Karlových Varů jsme v průběhu 3 let vystavěli 6 okruhů a dětský lanáček. Dětská trasa s 15 překážkami je určena dětem už od 5 let a díky průběžnému jištění mohou malí lezci vyrazit do výšek zcela samostatně. Od 6 let se pak mohou děti vydat na Junior trasu s 14 překážkami a samostatným jištěním.

Za většími výzvami se můžete pustit (nebo spíš vyšplhat) na Střední nebo Vysokou trasu, kde vás čeká 21 resp. 23 překážek ve výšce až 14 m nad zemí. Pro skutečné fajnšmekry a milovníky adrenalinu je pak určena TOP-ROPE trasa anebo Lanovkový okruh s 13 parádními sjezdy.

Sestava nízkých lanových překážek a lesní hřiště pro děti od 3 let pak vyplnily dosavadní mezeru ve službách pro nejmenší návštěvníky parku. Přírodní hřiště obsahuje plošinu ukotvenou mezi stromy, přírodní prolézačku z borových kmenů, lanové překážky, lezeckou síť a skluzavku.

Zažijte na vlastní kůži výzvu dle vlastní volby! Vyražte do Linharta, užijete si spousta zábavy, ať už zůstanete u kořenů nebo se vydáte do korun těch nejvyšších stromů!

Nechte své starosti na nás!

Neostýchejte se zeptat, rádi vám poradíme.
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Family parks, s.r.o.
Sladkovského 13
612 00 Brno
Česká republika

IČ: 05704391 | DIČ: CZ05704391

Vedená u Krajského soudu v Brně, značka C 97472
Obchodní oddělení
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Adresa kanceláře
Životského 15
615 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách