Lanový park Sport hotel Kácov

7/2019

Pro intenzivní zážitek, radost z překonávání sebe sama i z přírodních krás si můžete nově zajet do srdce Posázaví. Poblíž Zruče nad Sázavou jsme postavili vysoký lanový park, jehož lanovky jsou opravdovou výzvou. Zdvihnete hozenou rukavici?

Lanové centrum v areálu Sport hotel Kácov vzniklo na přání zadavatele za účelem rozšíření nabídky sportovního vyžití ubytovaných hostů a pořádání firemních teambuildingů. Je tak navrženo primárně pro dospělou klientelu, čemuž odpovídají rozměry překážek i jejich obtížnost (střední až vysoká).
Lanový park je navržen ve tvaru lichoběžníku, na který navazují dvě lanové dráhy vybíhající do různých směrů. První z lanovek o délce 30 m je nástupním bodem lanového centra. To nabízí dohromady 8 různorodých překážek ve dvou výškových úrovních nad terénem (4 a 8 m), odkud si mohou návštěvníci na závěr vychutnat opravdu dlouhou jízdu – lanová dráha v délce 50 m zatají dech i skutečně „ostříleným“ jedincům.
Při návrhu překážek jsme vycházeli z místních specifik. Oblast trampských osad, indiánských totemů i Posázavský pacifik byly skvělou inspirací pro tématické zpracování překážek (koleje, pražce, totemy, chůdy apod.). Díky tomu si teď můžete vyzkoušet, jaké to je nohama stírat rosu na kolejích ve čtyřmetrové výšce ;o)

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách