3D bludiště Pod plachtami

5/2018

Atrakce rekreačního areálu v Dubici u České Lípy jsme rozšířili o zcela unikátní 3D bludiště s dětským hřištěm. Malé i velké návštěvníky zde čekají nové zážitky, zajímavé výzvy i příjemný odpočinek.

Přírodní volnočasový areál na území bývalé pískovny nás svou rozsáhlou vodní plochou v otevřeném prostoru inspiroval k originálnímu designovému zpracování návrhu stavby. 3D bludiště s kapacitou až 100 návštěvníků má lineární půdorys a je umístěno na 4 dřevěných sloupech. Přestupní domečky na nich umístěné mají opláštění symbolizující lodní plachty.
Přístup zajišťuje uzamykatelné točité schodiště s možností dodatečného umístění vstupního turniketu. Vlastní atrakce nabízí návštěvníkům netradiční výzvu v podobě 8 spletitých lanových překážek ve třech výškových úrovních. Zavěšené lávky a domečky umožňující vertikální pohyb doplňuje závěru točitý tobogán z nejvyššího patra.

V prostoru pod 3D bludištěm jsme pro děti od 3 let vytvořili také nízký lanový park, domeček se skluzavkou a dřevěnou prolézačku „Mikado“ z akátových kulatin, které v areálu vhodně rozšiřují zúženou nabídku herních atrakcí pro nejmenší.

Přijďte si do Dubice prožít radost z volného pohybu, dobrodružství i vítr ve vlasech ve výšce 9 m nad okolním terénem.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!
Kontaktní formulář

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách