3D bludiště Benecko

11/2023

Cyrrus, stratus nebo cumulonimbus? Stezek, které vás zavedou do korun stromů, je už docela mnoho. Naše 3D bludiště vás ale zavede až do mraků ;)

Lyžařský areál na Benecku rozšířil nabídku turisticky zajímavých aktivit s celoročním využitím. Dvoupatrové 3D bludiště postavené ve svažitém terénu nabízí aktivní zábavu i dobrodružné výzvy všem bez rozdílu věku. 

Na Benecku jsme vytvořili jedinečnou venkovní atrakci, která přitahuje návštěvníky z celého regionu a rozšiřuje nabídku aktivit lyžařského střediska nejen v zimních, ale i v letních měsících. 3D Bludiště není jen obyčejnou strukturou plnou překážek, ale pečlivě navrženým a vybudovaným prostorem, který nabízí nekonečné možnosti zábavy a dobrodružství v průběhu celého roku.

Při výstavbě jsme se zaměřili na každý detail, abychom zajistili optimální zážitek pro naše návštěvníky. Překážky jsou umístěny tak, aby poskytovaly různorodé výzvy a zábavu pro lidi všech věkových kategorií. Každý prvek bludiště byl pečlivě promyšlen a navržen s ohledem na bezpečnost a estetiku. Síťové tunely, jeskyně a další překážky byly pečlivě konstruovány a instalovány s cílem poskytnout návštěvníkům nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství. Ochranné sítě proti pádu a pevné pochodové lávky zajišťují bezpečný průchod pro všechny.

Během celého procesu výstavby jsme dbali na to, aby 3D Bludiště na Benecku nejen splňovalo očekávání investora a návštěvníků, ale také respektovalo okolní krajinu a přírodu. Díky své ocelové konstrukci a vhodným materiálům dobře odolává vysokohorskému podnebí. Mezi 9 lanovými překážkami na visutých lávkách ve výšce až 10 m nad terénem najdete Opičárnu, Síťový tunel nebo třeba Jeskyni. A jako bonus můžete také hravě prohloubit své znalosti meteorologie…

Celkově jsme se snažili vytvořit prostor, který bude nejen zábavný a bezpečný, ale také inspirativní a obohacující pro všechny, kteří se do něj vydají. Jsme hrdí na to, že jsme přispěli k vytvoření takové jedinečné atrakce, která přináší radost a dobrodružství návštěvníkům.

Virtuální svět má své hranice...

Ozvěte se nám a potkejme se osobně!

Stáhněte si náš katalog
a mějte nás při ruce.

Unipark s.r.o.
Slavkovská 210
059 86 Nová Lesná
Slovenská republika

IČ: 52 206 092 | DIČ: 2121136941

Zapsaná v obchodním registru Okresního soudu v Prešově, oddíl Sro, vložka 37748/P.
Obchodní oddělení ČR
+420 775 253 944

info@unipark.cz
Unipark s.r.o., odštěpný závod
Pražákova 1008/69
639 00 Brno
Česká republika

Odebírejte náš newsletter

Ať už Vás zajímá cokoliv, jste na správném místě. Budeme Vás informovat o veškerých novinkách